چشم به راه تا گاه رستخیز...

دلم تجاوز کرده است به مغزم

و اکنون مغزم آبستن است،

آبستن یاد تو

آبستن نگاهت

چشم به راهت میمانم تا گاه زایش،

چونان کویر چشم به راه آب

چونان تن چشم به راه ابدیت

چونان عاشقکی نامفهوم چشم به راه نگاه

چشم به راهت میمانم تا گاه زایش

چشم به راه تا گاه رستخیز...

 

 

 

 

همیشه فکر میکردم چیزی سخت تر از این نیست که در کاری که خیلی براش زحمت کشیدی نتیجه خوبی نگیری اما امروز فهمیدم سخت تر از اون وقتیه که قرار باشه کار کسی که میدونی خیلی زحمت کشیده رو با پارامترهایی که مطمئن نیستی زیاد درست باشند ارزیابی کنی و ببینی که نتیجه خوب نیست!!

/ 7 نظر / 19 بازدید
یک عاشق ایرانی

اوه اوه زنگ بزنم 110 مورد منکراتی شده [چشمک] آره واقعا سخته [گل]

بیدارباش

درود بر شما شهبانوی گرامی این پست کمی عجیب است ، عجیب بودنش تماما بدلیل شخصی بودنش است و در لفافه بودن ، اما اما میدانم که هیچکس چون خود شما نمیتواند آن حس را دریابد ، زیباست گفته هایی را که در لابه های واژه ها نهان میکنید و مخاطب را وادار به خواندن عمیق مطلب به اعتقادم برای اطمینان از درستی پارامتر کمی تامل بهتر از اندکی تعجیل است ........همیشه بهاری باشید یاقوت انارستان.

خودش

عجب پستی! فقط مواظب باش که آبستن شدن‌های پیاپی مغز کار دست آدم می‌دهدها! [زبان] سختی را هم فقط آنهایی می‌فهمند که تجربه کرده باشند... راستی، دلم برات تنگ شده بود دوست جون[ماچ]

جمعه ی سبز

کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد کاش می شد اشک را تهدید کرد ،مدت لبخند را تمدید کرد... بسم رب المهدی؛ سلام دوست عزیز کمتر از یک ماه به نیمه شعبان باقی مونده؛ تا یک هفته قبل از اون هیچ پستی نداریم، و پست نیمه ی شعبانمون ، پیام های شماست که به نام خودتون در این پایگاه هر چند کوچیک ثبت میشه ، و اگه خصوصی بود فقط خونده میشه، پیام های زیبای شما برای امام زمان (عج)، بخوان دعاي فرج را به ياد خيمه سبز / که آخرين گل سرخ از همه خبر دارد منتظر پیام شما هستیم... جمعه ی سبز

بیدارباش

درود بر شما یاقوت انارستان امیدوارم همیشه شاد و فریبا باشید ..........مدتی بود که از احوالتان بیخبر هستیم ...بگذریم همیشه بهاری باشید.